üst sağ

Kurumsal

KURUMSAL

2007 yılının haziran ayında faaliyetine başlayan şirketimiz,taze gıda sekteründe faaliyet göstermektedir.Şirketimiz yeni kurulmuş olmasına rağmen yönetim kadrosu taze gıda sektöründe oldukça tecrübeli isimlerden kurulmuştur.

Şirketimizin özellikle profesyonel anlamda çalıştığı ürünler kültür mantarı çeşitleri, kabuklu ve soyulmuş enginar ve paketlenmiş sebzelerdir.Bu ürünleri,Türkiye'nin çeşitli yörelerindeki üreticilerden tedarik ettiği gibi,özellikle enginar ürününü sezonun da Kıbrıs ve Mısırdan da ithal etmektedir.

2011 yılı başında  Bitki Drogları(Cayları) ve Baharat  çeşitlerine zincir marketlerde özel sepetlerde dökme ve paketli olarak reyonlarda yerini almıştır. 45 çeşit ürün kalemi ve ürün kalitesi olarak  taze gıda dan sonra bu sektörde de  iddalı olduğunu göstermiştir.  

Firmamızın önemle üzerinde durduğu konu,hizmet kalitesini her zaman en üst seviyede tutarak müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet gösterdiği sektörde sürekli yeniliklere imza atarak kısa sürede gıda sektörünün öncü kuruluşları arasına girmektir.